O nas

Umycie samochodu nie należy ani do największych rozrywek, ani też zwykle nie jest na liście priorytetów właścicieli pojazdów. Niemniej jednak – jest konieczne nie tylko dla zachowania estetycznego wyglądu pojazdu, ale też przyjemności i bezpieczeństwa jego użytkowania. 

Po co więc marnować czas na coś, co inni mogą zrobić szybko, tanio i profesjonalnie?

Profesjonalna myjnia ręczna w Bielsku-Białej – zapraszamy! Posiadamy spore doświadczenie w branży, a każdy wyjeżdżający spod naszych rąk samochód jest tego najlepszym dowodem. Sprzątanie i mycie samochodu na najwyższym poziomie to nasza domena!

Oprócz troskliwego podejścia do każdego pojazdu, jaki trafi do naszej myjni – dbamy także o atrakcyjność naszej oferty pod każdym innym względem:

  • konkurencyjne stawki
  • przyjemna obsługa
  • kompleksowa oferta


Robimy wszystko, by każdy Klient stał się naszym stałym Klientem! Zachęcamy zatem serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.